Metszetek

Tételek száma: 119

cca 1880 A szentföldet ábrázoló 6 db régi metszet, London, Virtue & C., kis foltokkal, 17x25 cm
11175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tokaj város rézmetszetű látképe Megjelent: J.Koppmayer, Augsburg c. 1690. 17,5 x 31 cm
11176.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Mária-szobor az andocsi Nagyboldogasszony-bazilikában (Effigies B. Mariae Virg. in Andocs, apud P. P. Franciscan Dioec. Weszprim ...). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban s az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11177.

1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Mária-szobor az andocsi Nagyboldogasszony-bazilikában (Effigies B. Mariae Virg. in Andocs, apud P. P. Franciscan Dioec. Weszprim ...). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A pozsonyi Mária-kegykép (Effigies B. Mariae Virg. Posonii in Ecclesia Supraviam profundam infra Montem Calvar). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban s az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11178.

1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A pozsonyi Mária-kegykép (Effigies B. Mariae Virg. Posonii in Ecclesia Supraviam profundam infra Montem Calvar). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
1720 Tokaj város rézmetszetű színezett látképe Megjelent: Bodenehr, Gabriel: Das durch den Römischen Adler von den Türcken befreyete Königreich Ungarn... (Augsburg, 1720 körül.) Lapméret 32x20 cm
11179.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Visegrád látképe. Vicegrad wird mit Accord erobert Anno 1685. Rézmetszet. Megjelent M. Merian Theatrum Europaeum c. művének 12. kötetében, 1691-ben. Méret: 258 × 180 mm (képméret)
11180.

Visegrád látképe. Vicegrad wird mit Accord erobert Anno 1685. Rézmetszet. Megjelent M. Merian "Theatrum Europaeum" c. művének 12. kötetében, 1691-ben. Méret: 258 × 180 mm (képméret)

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Hirneves magyarok képcsarnoka Régibb koriak: Csák Máté, Báthori István, Martinuzzi György, Zrínyi Ilona, Wesselényi Ferenc, Zrínyi Miklós. Ujabb koriak: Vörösmarty Mihály, Deák Ferenc, Kazinczy Ferenc, Markó Károly, Liszt Ferencz, Megyeri Károly. ; Készítő, Rohn Alajos 1850. Litográfia. 28x20 cm
11181.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
XX. század eleje: 3 db kínai színes metszet rizspapíron, 22×15 cm
11182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1853 a Váczi székesegyház, a Váczon létező római régiségek.Varsányi kőrajza után nyomtatta Rohr. Litográfia Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Lapméret 22x28 cm
11183.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1853 Kolozsvár főtere,. katonai laktanya, nemzeti színház..Sikó M. kőrajza után nyomtatta Rohr. Litográfia Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Lapméret 26x21 cm
11184.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1853 Toroczkó-Szentgyörgy és Dézs. Klimbovics F. körajza. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. / Lithography 22x28 cm / Dej and Rimetea lithography
11185.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1850 Toroczkói népviselet.Klimkovics rajza alapján Rohn kőnyomata. Litográfia. 28x20 cm
11186.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft