1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Mária-szobor az andocsi Nagyboldogasszony-bazilikában (Effigies B. Mariae Virg. in Andocs, apud P. P. Franciscan Dioec. Weszprim ...). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A pozsonyi Mária-kegykép (Effigies B. Mariae Virg. Posonii in Ecclesia Supraviam profundam infra Montem Calvar). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
1720 Tokaj város rézmetszetű színezett látképe Megjelent: Bodenehr, Gabriel: Das durch den Römischen Adler von den Türcken befreyete Königreich Ungarn... (Augsburg, 1720 körül.) Lapméret 32x20 cm
Visegrád látképe. Vicegrad wird mit Accord erobert Anno 1685. Rézmetszet. Megjelent M. Merian "Theatrum Europaeum" c. művének 12. kötetében, 1691-ben. Méret: 258 × 180 mm (képméret)
Hirneves magyarok képcsarnoka Régibb koriak: Csák Máté, Báthori István, Martinuzzi György, Zrínyi Ilona, Wesselényi Ferenc, Zrínyi Miklós. Ujabb koriak: Vörösmarty Mihály, Deák Ferenc, Kazinczy Ferenc, Markó Károly, Liszt Ferencz, Megyeri Károly. ; Készítő, Rohn Alajos 1850. Litográfia. 28x20 cm
1853 a Váczi székesegyház, a Váczon létező római régiségek.Varsányi kőrajza után nyomtatta Rohr. Litográfia Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Lapméret 22x28 cm
1853 Kolozsvár főtere,. katonai laktanya, nemzeti színház..Sikó M. kőrajza után nyomtatta Rohr. Litográfia Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Lapméret 26x21 cm
1853 Toroczkó-Szentgyörgy és Dézs. Klimbovics F. körajza. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. / Lithography 22x28 cm / Dej and Rimetea lithography