Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (14/40). Lap bal alsó sarkában kisebb törésnyommal. 50x43,5 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (14/40).
Gaál József (1960-): "Machine á terre" - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVI./XVI. számozással. 38,5×53,5 cm cm / Litograph on paper, signed, artist's proof EA XVI./XVI.
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Bohóc, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 50x40 cm
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Ménes. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 80×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!