Üvegtárgyak Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3086315
11618
464
Glass-objects
Millefiori technikával készült üveg gyertyatartó, sérülésekkel, d: 7 cm 3074854
11619
464
Glass-objects
Régi füstszínű grappás pohár készlet, 6 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16,5 cm 2975897
11620
464
Glass-objects
Kék teknőc mintás üveg váza. Hibátlan 12 cm 3084206
11621
464
Glass-objects
2 db kézzel festett üveg váza vagy exkluzív pezsgős pohár, díszdobozban, hibátlan 29 cm 3087073
11622
464
Glass-objects
8 darabos kristály borospohár készlet, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 3086107
11623
464
Glass-objects
Kristályüveg brandy pohár készlet, 6 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5 cm 2523979
11624
464
Glass-objects
Antik fogvájó tartó (2db), aranyozott, csiszolt üveg, kopott, m: 8,5cm 3041712
11625
464
4400
Glass-objects
6 db kék fehér martinis, koktélos pohár. Hibátlan 16,5 cm 3041709
11626
464
4400
Glass-objects
6 db kék fehér pezsgős pohár. Hibátlan 23 cm 3048388
11627
464
Glass-objects
Rosenthal Studio-line talpas üveg asztalközép. Jelzett, szájánál kis használati pattogzással, d: 21 cm, m: 18 cm 3040963
11628
464
Glass-objects
Kristály dobozka, cigarettának, hamutálnak használható tetővel 10x12 cm 3025514
11629
464
3800
Glass-objects
Murano zöld üveg kínáló, anyagában színezett, jelzés nélkül, kopással, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft