Üvegtárgyak Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762419
11569
464
Glass-objects
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm 3127728
11570
464
Glass-objects
Szecessziós nagykancsó, 2 pohárral. Zománcfestett, kis kopottsággal, m: 32 cm, pohár m: 15 cm 3127154
11571
464
Glass-objects
Nagel Exclusiv Design 9 darabos szett: 6 darabos borospohár szett, kínáló, 2 darab tároló. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt 3126481
11572
464
Glass-objects
Chribska cseh mohazöld színezésű asztalközép. Terv: Josef Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm, m: 10,5 cm 3069975
11573
464
Glass-objects
cca 1920-1930 Árpád Szikvízgyár Endrőd szódásüveg, jelzett ón fejjel (Gyuricza Elek Endrőd), az üvegen későbbi matricával, korának megfelelő állapotban, m: 26,5 cm 3035283
11574
464
Glass-objects
cca 1930 Art deco üvegváza. Préselt, anyagában mustársárgára színezett üveg, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm 3052675
11575
464
Glass-objects
Murano millefiori kisváza. cca 1950, jelzés nélkül, egyik fülén alul lepattanás, m: 8,5 cm 3081117
11576
464
Glass-objects
Piros-fehér kétrétegű üveg váza, alján címkével, hibátlan, m: 39 cm 3101033
11578
464
Glass-objects
Art deco likőrös készlet. Borostyán színű kristály üveg. Hat személyes, egyik poháron lepattanással. Palack 29 cm 3102417
11579
464
Glass-objects
cca 1920/30, Borostyánszínű asztalközép, alján kis pattogzással, egyébként szép állapotban, 32x26x12,5 cm 3107472
11580
464
Glass-objects
Díszpohár. XIX. sz. második fele, cseh. Fehér réteges üveg köszörüléssel, aranykontúrozással és festett rózsamintákkal. Kerek talpon álló tojásdad pohártest, talpánál repedésvonallal, m: 14,5 cm 3128809
11581
464
9500
Glass-objects
Dúsan csiszolt kristály kék borospohár szett, 6 db, original dobozban, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft