Kerámiák Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3124996
11076
464
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas tálka d: 7,5 cm Jelzett hibátlan 3067152
11077
464
28000
Art-ceramics
MP olasz fajansz edény, máz alatti kék festéssel, mázrepedésekkel 26x21 cm m: 14 cm 2786481
11078
464
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 37 cm 2847154
11079
464
15000
Art-ceramics
Gonda István (1952-): Kerámia falidísz, jelzett, kis lepattanás a felső sarok oldalánál, Mezőtúr, 1980 körül, 20x17 cm 2459585
11080
464
14000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális gyertyatartó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3029294
11081
464
30000
Art-ceramics
Borsódy László (1938- ): Szent Ferenc. Mázas kerámia, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 21x24 cm 2760819
11082
464
Art-ceramics
Antik fajansz kínáló, szőlő motívumokkal, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, mázrepedésekkel, d: 28,5cm 2909911
11083
464
Art-ceramics
Keleties stílusú aranyozott kerámia díszkancsó pár, jelzéssel, kopással, kis pattanással, m: 35 cm 3088550
11084
464
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm 3103459
11085
464
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Virágcsokros lány. Mázas kerámia. Jelzett. minimális lepattanással m: 32 cm 3103437
11086
464
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Figurális váza. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 16 cm 3103394
11087
464
Art-ceramics
Bedők Beáta: Betlehem., Triptichon. Kézzel festett kerámia, jelzett, reprodukált a mellékelt katalógusban, a mű egy példánya megtalálható a Kaposvári Hősök templomában 35x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft