Militária

Tételek száma: 77

1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.
32439.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
32440.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül és fül nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ütésnyomok, ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon and ear. Sign.: Kautsch C:VF ding, edge error NMK.: 310.
32441.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül és fül nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ütésnyomok, ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon and ear. Sign.: Kautsch C:VF ding, edge error NMK.: 310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. In memoriam 1914-1918 felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF  Austro-Hungarian Monarchy ~1918. In memoriam 1914-1918 Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF
32442.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "In memoriam 1914-1918" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "In memoriam 1914-1918" Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: R. Placht T:XF szennyeződés Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration without ribbon and ring. Sign.: R. Placht C:XF dirt NMK 328.
32443.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: R. Placht T:XF szennyeződés Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration without ribbon and ring. Sign.: R. Placht C:XF dirt NMK 328.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1923. I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF  NMK.:355.
32444.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1927. Somogyi Levente Versenyek 1927 kétoldalas bronz medál, ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (32x24mm) T:XF,VF ph
32445.

1927. "Somogyi Levente Versenyek 1927" kétoldalas bronz medál, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32x24mm) T:XF,VF ph

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1928. I. Országos Levente Verseny bronz jelvény, cserélt tűvel (21mm) T:XF
32446.

1928. "I. Országos Levente Verseny" bronz jelvény, cserélt tűvel (21mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF  Hungary 1929. Officers Distinction for Long Service, 3rd Class small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF  NMK 352b
32447.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.
32448.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
~1930-1940. Magyar Honvédség Harckocsi jelvénye, zománcbetétes, csavarokkal rögzíthető, magyar címeres fém (az oxidáció jellegéből feltehetően Zn) jelvény. Kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképeivel, hátoldalon HM (Honvéddelmi Minisztérium) beütéssel, előlapon BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 gyártói jelzéssel (166x138mm) T:AU,XF oxidáció / Hungary ~1930-1940. Tank badge of the Hungarian Defense Forces, with enamelled Coat of Arms overlay, holes on either side for fastening screws, metal (by the nature of corrosion probably Zn). The badge with he symbols of the three branches of the Army (Infantry, Artillery, Cavalary), backside marked with HM (for Defense Ministry), on the obverse BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 makers mark (169x138mm) C:AU,XF corrosion
32449.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
~1930. Határvadász jellegű ezüstözött fém kitűző zománcozott rátéttel (~25x37mm) T:AU zománchiba
32450.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft