Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-