Dél-Korea 1994. "Philakorea - Bélyeg Világkiállítás" kétoldalas, névre szóló jelzetlen Ag(?) emlékérem fa dísztokban (159,38g/60mm) T:AU (eredetileg PP) apró ph.
South Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition" double-sided, unmarked Ag(?) commemorative medal with name in wooden case (159,38g/60mm) C:AU (originally PP) small edge errors
Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
Franciaország 1937. "Nemzetközi Kiállítás - Művészet és Technológia - Párizs / Ötvös" aranyozott bronz emlékérem. Szign.: Edmond Henri Becker (32mm) T:AU ph, apró karc
France 1937. "Exposition Internationale - Arts et Techniques - Paris / L'orfevrerie" gilt bronze commemorative medallion. Sign.: Edmond Henri Becker (32mm) C:AU edge error, small scratch
Franciaország 1969. "Henri Barbusse" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" anyagjelzéssel. Szign.: G. Simon (76mm) T:XF szennyeződés
France 1969. "Henri Barbusse" double-sided bronze medallion, with "BRONZE" materlal mark on the edge. Sign: G. Simon (76mm) C:XF dirt
Franciaország 1990. "Európai Biztonsági Tanács konferencia - Párizs" bronz emlékérem (68mm) T:AU
France 1990. "Conférence sur la Sécurité et la Coopération en Europe - Paris" bronze commemorative medallion (68mm) C:AU
Izrael ~1989. "Jeruzsálem" peremen jelzett, sorszámozott "28679" bronz emlékérem (59mm) T:AU
Israel ~1989. "Jerusalem" on the edge hallmarked, with "28679" serial number bronze commemorative medallion (59mm) C:AU