Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2987959
32529
464
120000
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1953. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
/ Hungary 1980. "Order of The Red Star" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon C:AU
NMK 611.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3105501
32530
464
Numizmatika
1953. "A Gépipar Kiváló dolgozója" zománcozott fém kitüntető jelvény (30mm) T:AU patina 2966423
32531
464
Numizmatika
1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény tű nélkül (37mm) T:XF 3127012
32532
464
Numizmatika
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban, korabeli (~1957) Kádár-címeres felülragasztással T:XF NMK 606. 3109972
32533
464
Numizmatika
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU az eredeti tű a mellszalagról hiányzik
NMK 603. 3098332
32534
464
Numizmatika
~1955. "Hazafias Népfront" kitüntetés hátoldalon "1121" számjelzéssel, miniatűrrel és eredeti adományozói dísztokban T:UNC 2928051
32535
464
Numizmatika
Major Aladár (1878-1970) ~1957. Arany Jánost ábrázoló bronz jelvény (20mm) T:AU 3086210
32536
464
Numizmatika
~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" aranyozott bronz, ezüstözött bronz és bronz kitüntető jelvények tű nélkül (3xklf) (21x20mm) T:AU,XF 3026789
32537
464
Numizmatika
~1960. "FAÜ törzsgárda (Fővárosi Autóbusz Üzem)" zománcozott bronz jelvény (2x) (36x32mm) T:XF kis zománchiba, szennyeződés 3123468
32538
464
Numizmatika
~1960. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF 3105259
32539
464
Numizmatika
~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU 3030595
32540
464
Numizmatika
~1960-1970. "Divat Cipőrgyár Törzsgárda" zománcozott bronz törzsgárda jelvény 10 év után(32x30mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft