Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3043615
17602
464
Music, Musical notes, Instruments
Rózsavölgyi-album. Karácsony 1921-1922. Bp., Rózsavölgyi és Társa Zeneműkiadó, 80 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, szétvált fűzéssel. 3043600
17603
464
ABBA - Világslágerek. Bp., 1979, Zeneműkiadó, 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott címlappal. 3111277
17604
464
2 db kottafüzet Operettek gyöngyszemei III, Nosztalgia '30 3106016
17605
464
cca 1900-1910 Kiss Sándor: 10 magyar dal. Énekhangra zongora kisérettel szerzé: - - . Kiadói tűzött papírkötés, foltos, 11 sztl. lev. 3085854
17606
464
Hendi János (1903-1995) két dedikált fénymásolt kottája. + Csendül a nóta 2. kottafüzet 3088597
17607
464
cca 1900-1910 Vegyes kotta tétel, benne Brahms, Schumann, Grieg, Mozart, Beethoven, Kodály, Bartók és mások. Változó állapotban, közte sérült is! 3082106
17608
464
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. 2826539
17609
464
Simándy József: Bánk bán elmondja... Krónikás: Dalos László. [Bp., 2001.],AduPrint. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2968027
17610
464
[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány. 3027401
17611
464
Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel 3023260
17612
464
26 db modern zongora kotta, zongoraiskola, Kodály, stb egyéb zenei kották, jó állapotban 3023262
17613
464
17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft