Magyar Bibliofil Szemle. 1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. II. Évf. 1-2 szám. Összesen két évfolyam, 5 szám jelent meg. Kiadói papírborítóval Ritka!
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
cca 1928-1939 Hatalmas Képes Pesti Hírlap gyűjtemény, kb. 200-210 db. szám. Benne izgalmas korabeli fotókkal, ismert emberekről, eseményekről. Változó állapotban.
1929-1959 Bányászat és földmérés témájú nyomtatványok, 5 db: A Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. elismert nyugdíjpénztárának alapszabályai 1929.; Edelstein Miksa: Az ajkai szén szénkőzettani vizsgálata.; Geodéziai jegyzet földnyilvántartók részére.; A Földmérő V. évfolyamának két száma. Vegyes állapotban.
1929-1930 Vásárhelyi Reggeli Ujság képes naptára, össz. 2 db. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, gerinceken sérülésekkel, 1929. évi naptár néhány lapja kissé foltos.