1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.
1875 Borsszem Jankó c. élclap két számának töredékéből összeállított újság: 1875. április 4-i szám első, és utolsó két lapja + 1875. március 28-i szám 3-10. oldalai (oldalszámozást tekintve kiegészítik egymást). Sérült állapotban.
cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.
1893 Weinberger, Rudi: Pöstyen. Német nyelvű vers Pöstyén (Piešťany) felvidéki fürdővárosról. Leobschütz (Głubczyce), W. Witke-ny. Kissé sérült, javított, intézményi bélyegzővel, 39,5x25 cm