Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2781491
11808
464
9500
Antique
Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm 2981886
11809
464
14000
Antique
Biedermeier ecsetelő Ezüstözött fém, metszett üveg. 11 cm 2995791
11810
464
Antique
Antik vas persely kulcs nélkül 12x11x8 cm 3058086
11811
464
Antique
Antik fali telefon különálló csengő része, fa, réz, ép szerkezettel, 14x10x15 cm 2995778
11812
464
14000
Antique
F. Fritsch barométer, hőmérő XX. sz eleje d: 13 cm m: 47 cm 2900811
11813
464
Antique
Magyar Fém- és Lámpagyár gyufatartó, réz, jelzéssel, kétrészes, hibátlan, m: 11 cm 2930432
11814
464
Antique
Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm 2995793
11815
464
Antique
Bronz figurális tolltartó 11 cm 2787455
11816
464
Antique
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm 2991410
11817
464
Antique
Bronz levélnehezék, sas figurával, 11,5x8,5x4 cm 3010480
11818
464
Antique
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm 2859598
11819
464
Antique
Asztali pipás doboz, fa, ezüst színű betéttel, 11x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft