Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 61

20152.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lacza István: Szociális etika. A társadalmi, gazdasági és állami lét legfőbb kérdéseinek és elméleti alapjainak vizsgálata a közjó szempontjából. Függelék: A nemzetközi és hazai szociálpolitikai fejlődése és jelenlegi mérlege. Bp., 1943, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
20153.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pozsonyi Frigyes: A logika tárgyköre és feladata. Történeti áttekintéssel. Bp., 1942,(Sylvester-ny.), 176 p. Átkötött félvászon-kötés.
20154.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lakner Zoltán et al.: Frontsebészet. A köztársaság utolsó kormánya. Bp., 2019, Telegráf. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20155.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA, 4+246+1 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
20156.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kant Immánuel: Az örök béke. Ford., bev. és jegyzetekkel kísérte Babits Mihály. Természet és társadalom 1. sz. Bp., 1918, Uj Magyarország. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Berlitz M D. - Boisserée O.: Berlitz módszere a modern nyelvek elsajátítására. Magyar rész. Felnőttek részére. Bp., 1913, The Berlitz School. Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
20158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. - Bp., 1902., Athenaeum, XV+1+468 p. A 324 oldaltól irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a borítón címke maradványokkal, hiányzó elülső szennylap hiányzik.
20159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petr Pithart: Hatvannyolc. Ford.: Gál Jenő. Pozsony, 1993, Kalligram. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20160.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Sz. Bíró Zoltán: Putyin Oroszországa. Progress Könyvek. Bp., 2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
20161.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Semlyén István: Hétmilliárd lélek. Bukarest, 1980, Kriterion. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20162.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tóth Mihály: Pusztuló világ. Szántás, vetés... Gyakorlati pedagógia kézikönyvtára. I. kötet Szerk.: Lázás Károly A népiskola tananyagának felosztása, elrendezése és feldolgozása. Vezérkönyv az I. osztály tanítója számára. Sárospatak, 1937, szerkesztő kiadása. Negyedik bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, könyvtest több darabra szétvált, sérült és foltos gerinccel, sérült és foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.
20163.

Tóth Mihály: Pusztuló világ. Szántás, vetés... "Gyakorlati pedagógia kézikönyvtára". I. kötet Szerk.: Lázás Károly A népiskola tananyagának felosztása, elrendezése és feldolgozása. Vezérkönyv az I. osztály tanítója számára. Sárospatak, 1937, szerkesztő kiadása. Negyedik bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, könyvtest több darabra szétvált, sérült és foltos gerinccel, sérült és foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft