Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2989666
31539
463
32000
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU 3035535
31540
463
2200
Numizmatika
1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina 2939586
31541
463
Numizmatika
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba 2976509
31542
463
700
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés 2889889
31543
463
Numizmatika
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph 2816767
31544
463
3200
Numizmatika
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina 2996731
31545
463
Numizmatika
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU 2937585
31546
463
Numizmatika
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva 3119604
31547
463
Numizmatika
1938. "MKTE I. D. 1938." kétoldalas, jelzetlen Ag(?) korcsolyázó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (12,78g/29mm) T:XF patina 3121099
31548
463
Numizmatika
1940. "MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940" kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU 3121803
31549
463
Numizmatika
1943. Bronz sport emlékérem, hátoldalán "SZEAC (Szegedi EAC) 1943. Nov. 20-21" gravírozással, "Szabó G" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU 2968492
31550
463
Numizmatika
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft