Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 102

~1922(?) Budapest-Kőbányai Torna Egyesület nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
31539.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
1929. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz díjérem, hátoldalán Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27 gravírozással (36mm) + 1936. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 bronz díjérem, hátoldalán Kizárásos egyéni kard III. 1936 gravírozással (36mm) T:AU,XF patina
31540.

1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
31541.

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
31542.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
1933. Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
31543.

1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
31544.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1935. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély bronz jelvény Berán N. BPest Döbrentei u. 2 gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
31545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1936. Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C. bronz díjérem ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
31546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938. MKTE I. D. 1938. kétoldalas, jelzetlen Ag(?) korcsolyázó díjérem SGA gyártói jelzéssel (12,78g/29mm) T:XF patina
31547.

1938. "MKTE I. D. 1938." kétoldalas, jelzetlen Ag(?) korcsolyázó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (12,78g/29mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940. MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940 kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU
31548.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1943. Bronz sport emlékérem, hátoldalán SZEAC (Szegedi EAC) 1943. Nov. 20-21 gravírozással, Szabó G gyártói jelzéssel (40mm) T:AU
31549.

1943. Bronz sport emlékérem, hátoldalán "SZEAC (Szegedi EAC) 1943. Nov. 20-21" gravírozással, "Szabó G" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1946. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 ezüstözött fém díjérem, hátoldalán A.T. (asztali tennisz) 1946. I. gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
31550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft