Militária

Tételek száma: 114

1914. Vörös Kereszt Bronz Díszérme zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:VF zománchiba, javított? Hungary 1914. Red Cross, Bronze Medal enamelled bronze decoration on ribbon C:XF enamel error, repaired? NMK 286.
33081.

1914. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:VF zománchiba, javított? Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal" enamelled bronze decoration on ribbon C:XF enamel error, repaired? NMK 286.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
33082.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1914-1918. 5. M.K.H.GY.E (Magyar Királyi Honvéd Gyalogezred) zománcozott jelvény, hátlapon ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE gyártói jelzéssel (31x28mm) T:AU Hungary 1914-1918. 1. M.K.H.GY.E. 5th Royal Hungarian Infantry Regiment enamelled badge, with ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE makers mark on the reverse (31x28mm) C:AU
33083.

1914-1918. "5. M.K.H.GY.E (Magyar Királyi Honvéd Gyalogezred)" zománcozott jelvény, hátlapon "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzéssel (31x28mm) T:AU Hungary 1914-1918. "1. M.K.H.GY.E. "'5th Royal Hungarian Infantry Regiment" enamelled badge, with "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" maker's mark on the reverse (31x28mm) C:AU

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az 1914 hadiév emlékére bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1914. In memory of the 1914 war year bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF
33084.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az 1914 hadiév emlékére" bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1914. "In memory of the 1914 war year" bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Foittin Nándor 1914-1915. A Központi Hatalmak győzelme az Antant felett bronz emlékplakett házi készítésű kitámasztóval ellátott hátlapra erősítve, Szign.:HT. Felül a Központi Hatalmakat jelképező II. Vilmos és I. Ferenc József, középen 1914 Viribus Unitis felirat, alul az Antant országai. (220x170mm) T:1-  Austro-Hungarian monarchy 1914-1918 Victory of the Central Powers over Antant bronze commemorative plaque mounted on homemade verso and support, Sign.: HT. At the top: Wilhelm II. and Franz Joseph I. represent the Central Powers, middle: 1914 Viribus Unitis inscription, bottom: countries of the Antant. (220x170mm) C:Au
33085.

Foittin Nándor 1914-1915. "A Központi Hatalmak győzelme az Antant felett" bronz emlékplakett házi készítésű kitámasztóval ellátott hátlapra erősítve, Szign.:HT. Felül a Központi Hatalmakat jelképező II. Vilmos és I. Ferenc József, középen "1914 Viribus Unitis" felirat, alul az Antant országai. (220x170mm) T:1- Austro-Hungarian monarchy 1914-1918 "Victory of the Central Powers over Antant" bronze commemorative plaque mounted on homemade verso and support, Sign.: HT. At the top: Wilhelm II. and Franz Joseph I. represent the Central Powers, middle: "1914 Viribus Unitis" inscription, bottom: countries of the Antant. (220x170mm) C:Au

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. Friedrich Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU kopott aranyozás
33086.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF,VF
33087.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1915. 1914-15 Ferenc József és II. Vilmos császárokat ábrázoló ezüstözött fém patrióta jelvény (26mm) T:AU
33088.

~1915. "1914-15" Ferenc József és II. Vilmos császárokat ábrázoló ezüstözött fém patrióta jelvény (26mm) T:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
33089.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés korabeli, de nem hozzávaló mellszalagon T:AU Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with contemporary, but not own ribbon C:AU NMK 295.
33090.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés korabeli, de nem hozzávaló mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with contemporary, but not own ribbon C:AU NMK 295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 fém lemezjelvény, hátoldalon ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 gyártói jelzéssel (32mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy 1916. Bosnien Hercegovina Dalmatien - Weltkrieg 1914-1915 metal badge with ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 makers mark on the back (32mm) C:XF
33091.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1916. Koronás Vas Érdemkereszt Fe kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF szalagon elszíneződés (rozsdafolt?) Hungary 1916. Iron Cross of Merit with Crown Fe decoration with original ribbon C:AU,XF ribbon discolored (rust mark?)  NMK 227.
33092.

1916. "Koronás Vas Érdemkereszt" Fe kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF szalagon elszíneződés (rozsdafolt?) Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown" Fe decoration with original ribbon C:AU,XF ribbon discolored (rust mark?) NMK 227.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft