Militária

Tételek száma: 114

~1860. Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba /  Hungary ~1860. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error
33068.

~1860. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1860. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
33069.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1873. Hadiérem bronz kitüntetés mellszalagon T:XF,VF patina, viseltes szalag Hungary 1873. Military (War) Medal bronze decoration with ribbon C:XF,VF patina, worn ribbon NMK 231.
33070.

1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF,VF patina, viseltes szalag Hungary 1873. "Military (War) Medal" bronze decoration with ribbon C:XF,VF patina, worn ribbon NMK 231.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF ph, viseltes szalag Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with ribbon C:AU,XF edge error, worn ribbon NMK 249.
33071.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF ph, viseltes szalag Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:AU,XF edge error, worn ribbon NMK 249.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül (2x) T:VF patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon and ring (2x) C:VF patina NMK 249.
33072.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül (2x) T:VF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and ring (2x) C:VF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF patina NMK 249.
33073.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
33074.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:VF patina NMK 249.
33075.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908. Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon T:VF lekopott aranyozás, patina Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross gilt bronze decoration with demaged, not original ribbon C:VF patina, worn gilt
33076.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon T:VF lekopott aranyozás, patina Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with demaged, not original ribbon C:VF patina, worn gilt

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, on original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK 133.
33077.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, on original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK 133.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. VII. Hadsereg 1914-15 Zn sapkajelvény, hátoldalán Atelier Gurschner Wien VII/2 gyártói jelzéssel (32x32mm) T:VF oxidáció, a tű letört Austro-Hungarian Monarchy 1914. VII. Armee 1914-15 Zn cap badge with Atelier Gurschner Wien VII/2 makers mark on the back (32x32mm) C:VF oxidation, missing pin
33079.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "VII. Hadsereg 1914-15" Zn sapkajelvény, hátoldalán "Atelier Gurschner Wien VII/2" gyártói jelzéssel (32x32mm) T:VF oxidáció, a tű letört Austro-Hungarian Monarchy 1914. "VII. Armee 1914-15" Zn cap badge with "Atelier Gurschner Wien VII/2" makers mark on the back (32x32mm) C:VF oxidation, missing pin

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1914. A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallmark on pin, the reverse medallion with enamelled date, with enamelled, silver plated bronze miniature (56x46mm) C:VF remarkable reparation, enamel error NMK 281.
33080.

1914. "A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallmark on pin, the reverse medallion with enamelled date, with enamelled, silver plated bronze miniature (56x46mm) C:VF remarkable reparation, enamel error NMK 281.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft