Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 137

1932. Endresz György - Justice for Hungary Cu kitűző (17mm) T:AU
33196.

1932. "Endresz György - Justice for Hungary" Cu kitűző (17mm) T:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1935. Pázmány Péter Tudományegyetem bronz jelvény. Szign.: Berán Lajos (20mm) T:AU,XF
33197.

1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem" bronz jelvény. Szign.: Berán Lajos (20mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) + ~1930-1940. Turulos, címeres Zn kitűző (24x40mm) T:XF az egyikről hiányzik a tű
33198.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) + ~1930-1940. Turulos, címeres Zn kitűző (24x40mm) T:XF az egyikről hiányzik a tű

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1940. Magyar címeres festett bronz jelvény (24x20mm) T:XF
33199.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1945. MNDSZ (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége) zománcozott bronz jelvény + MSZDP (Magyarországi Szociáldemokrata Párt) fém jelvény (2db) T:XF
33200.

~1945. "MNDSZ (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége)" zománcozott bronz jelvény + MSZDP (Magyarországi Szociáldemokrata Párt) fém jelvény (2db) T:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1946. Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozata aranyozott bronz kitüntetés nem saját mellszalagon, nem saját, sérült tokban T:AU / Hungary 1946. Merit Medal of the Hungarian Republic, Bronze Grade bronze decoration on not own ribbon, in not original, damaged case C:AU NMK 493.
33201.

1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott bronz kitüntetés nem saját mellszalagon, nem saját, sérült tokban T:AU / Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Bronze Grade" bronze decoration on not own ribbon, in not original, damaged case C:AU NMK 493.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1947. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata részben zománcozott, patinázott bronz kitüntetés trikolor szalagon T:AU felszíni karcok NMK 483.
33202.

1947. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" részben zománcozott, patinázott bronz kitüntetés trikolor szalagon T:AU felszíni karcok NMK 483.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
~1947. Virágos Tildy-címert, lóhere alapon ábrázoló sárgaréz jelvény (22x28mm) T:AU
33203.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1947. Nagyasszonyunk, hazánk reménye 997 - 1947 bronz lemezjelvény (26mm) T:AU
33204.

1947. "Nagyasszonyunk, hazánk reménye 997 - 1947" bronz lemezjelvény (26mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1948. Köztársasági Elnök Elismerésének Bronz Koszorúja aranyozott bronz kitüntetés szalaggal, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány T:UNC / Hungary 1948. Bronze Wreath of Commendation of the President of the Republic gilt plated bronze decorations, unawarded, later pieces from the 1980s C:UNC NMK 519.
33205.

1948. "Köztársasági Elnök Elismerésének Bronz Koszorúja" aranyozott bronz kitüntetés szalaggal, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány T:UNC / Hungary 1948. "Bronze Wreath of Commendation of the President of the Republic" gilt plated bronze decorations, unawarded, later pieces from the 1980's C:UNC NMK 519.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1948. 48-as Díszérem részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1948. Medal of Honour commemorating 1848-1849 enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 528.
33206.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
33207.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft