Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 25

27 db vegyes kotta, közte sok XX. század eleji, illusztrált címlapos, vegyes állapotban
17632.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17633.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1925-1957 Vegyes kotta tétel, 13 db
17634.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Various - Billie, Ella, Lena, Sarah. LP, 1969.
17635.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1900-1950 Vegyes kotta tétel, 6 db: G. Puccini: Boheme, Ravel: Deux melodies Hébraiques, Johann Strauss: The blue Danube, Arnold Schönberg: Vier Lieder stb. Részben sérült és foltos
17636.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Creole (cigaretta dal). Bp., 1927, Rózsavölgyi. Kiadói , papírkötés, art deco stílusú illusztrált, litografált borítón kisebb szakadásokkal.
17637.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gluck, [Christoph Willibald]: Orpheus. Oper in 3 Acten von - - . Clavierauszug mit deutschem und italienischem Text. Collection Litolff. Braunschweig, é.n., Henry Litolff`s Verlag, 108 p. Átkötött félvászon-kötéseben, kissé sérült címlappal.
17638.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dalok Ady Endre verseire. Bp., é.n., Edition Musica. 36 p. Kiadói papírkötés, spirál mentén kissé szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány lap széle kissé foltos, utolsó lapon román vám bélyegzőjével.
17639.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Trombita. Réz, jelzett, működik. 52 cm. Egyik billenytyűrugója hiányzik.
17640.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
1998 A Belvárosi Baráti Asztaltársaság meghívói, össz. 15 db, a meghívók hátoldalán kézzel írt kottákkal
17641.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1987 Istituto di Studi Verdiani - Ai partecipanti al XIV Congresso della Societa Internazionale di Musicologica. / To the members of the XIVth Congress of the International Musicological Society. Nemzetközi zenetudományi kongresszus emléklapja, Giuseppe Verdi zeneszerző levelének hasonmásával.
17642.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szolmizációs kézjelek, 4 lap kivágható kártyákkal, lapméret: 29,5x17,5 cm
17643.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft