Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 101

Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12442.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg.
12443.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
12444.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Jelzés nélkül: Kalapos férfi. Égetett agyag, korának megfelelő állapotban, m: 51 cm
12445.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Jean Didier Debut (1824-1893): Amor és Psyche. A művész szobrának XX. századi utánöntése. Jelzett: Jean Debut. Öntött bronz, kissé kopott talapzaton, m: 32,5 cm
12446.

Jean Didier Debut (1824-1893): Amor és Psyche. A művész szobrának XX. századi utánöntése. Jelzett: "Jean Debut". Öntött bronz, kissé kopott talapzaton, m: 32,5 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Ismeretlen művész: Ló csikójával, patinázott öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, h: 42 cm, m: 29 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12447.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
12448.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm
12449.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Medgyessy Ferenc (1881-1958) - Mosdó nő Bronz kisplasztika. Jelzett: talapzaton oldalt, MF Magasság: 17 cm Patinázott gipsz változata reprodukálva: László Gyula: Medgyessy Ferenc (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1981), 183-184. old. Öntési lyukkal az oldalán
12450.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
12451.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
12452.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
12453.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft