Nyomtatványok

Tételek száma: 426

cca 1900 Feszty Körkép, Morelli Gusztáv metszése, Feszty Árpád festménye után, nyomat, papír, Könyves Kálmán kiadása, 29,5x408 cm, jobb szélén hosszú szakadással
17887.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Budapest látképe, fametszet, 10,5-17,5 cm
17888.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1900-1946 8 db háború előtti magyar étlap: Spolarich, Vadászkürt, Országos Casino, Gundel, Szt Gellért szálló, Dunapalota Ritz, Váci utcai söröző, Margitsztiget. hazánkban állomásozó amerikai csapatok 1946-os hálaadási vacsora
17889.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1900-1940 18 db háború előtti külföldi étlap: hajók, szállodák Berlintől-Párizsig, stb mind különböző / Collection of old menu cards
17890.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1900 Vízépítéstani és hídépítési ábrák, vázlatok nyomatok, össz. kb. 20 db, közte a budapesti Lánchíd hídfőinek erősítése és a ferencfalvi völgyzárógát, nyomat (részben fotólitográfia), néhány Klösz György kiadása, klf, méretekben. Érdekes anyag!
17891.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Pillangók, színes litográfia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, 29x23,54 cm
17892.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 A veszprémvölgyi apáczák alapítólevele 1109-ből, a Magyar Nemzet Története melléklete, 3 sztl. lev. Hajtva, kis lapszéli szakadással, 34,5x26 cm
17893.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 A Gutkeled-biblia egy lapja, színes nyomat, a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, saroktörésekkel, 35x25,5 cm
17894.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 7 db címer témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyers Lexikonból (közte Ausztria-Magyarország címerei), nyomat, papír, modern paszpartuban, 22x13 cm körüli méretekben
17895.

cca 1900 7 db címer témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból (közte Ausztria-Magyarország címerei), nyomat, papír, modern paszpartuban, 22x13 cm körüli méretekben

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1901 Koronaherceg szálloda menükártya Ferenc József dombornyomott portréjával 17 cm
17896.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
1901 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VIII. évf. 2-10. szám. Szerk.: Kováts Ferencz, és Szilassy Zoltán. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,(Pátria-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
17897.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1901 A Budapesti Építőmesterek-, kőműves-, kőfaragó és ácsmesterek ipartestülete tagjainak névsora. Bp., 1901. Kunosy. 12p minimálisan sérült papírborítóval
17898.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft