Bolhapiac Tételek száma: 436
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2938043
12986
463
14000
Flea Market
Historizáló kétkarú bronz falikar,iker karok gyertya égők cseppfogóval, két újabbkori aranyszélű papír ernyőkkel, téglalap fa hátlapon,aranyozott szélekkel,kopásokkal, új kábelezéssel jó állapotban
M30 cm, Hátlap 12x18 cm 2938053
12987
463
Flea Market
Laptop lakat Bontatlan csomagolásu ,,Targus defcon VPCL Combination Lock" számzáras PC/Laptop lopásgátló acél kábelzár,gyári szerelékeivel 2938070
12988
463
4600
Flea Market
Vintage kütyű Űrhjó alakú mikrofon/hangszoró? Kapcsolóval és csatlakozó levágott kábelvéggel, fém testtel 9 cm 2964925
12989
463
24000
Flea Market
Régi távcső, "Erdélyi" felirattal, belső lencséje sérült, kopással, karton tokjában, h: 33,5 cm 2938092
12990
463
Flea Market
Vintage masszirozó gép
6db-os masszirozó fejes kétoldalú szovjet masszirozó gép eredeti kopott dobozában,127/220V,mükődik,garancia nincs
24x15cm 3113086
12991
463
Flea Market
Antik faláda. Fém veretekkel, korrózióval, tetején befoglalt üveglap díszítéssel, 25x13x18 cm 3113091
12992
463
Flea Market
Antik palatábla, eredeti szivacsával. Jó állapotban, 19x27 cm 3113098
12993
463
Flea Market
Turán precíziós készlet, kissé sérült tartójában, 12x28 cm 3113927
12994
463
Flea Market
Török asztaldísz. Bronz, 11x7x9 cm 3112601
12995
463
Flea Market
Historizáló talpas kínáló, d: 21 cm, m: 5,5 cm 3112602
12996
463
Flea Market
Antik ezüstözött kínáló. Kis kopással, d: 22 cm 3112659
12997
463
Flea Market
Ezüstözött alpakka hatszemélyes kávés szett, üveg betétekkel, tálcán, kopással, 34x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft