Bolhapiac

Tételek száma: 436

12986.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Laptop lakat Bontatlan csomagolásu ,,Targus defcon VPCL Combination Lock számzáras PC/Laptop lopásgátló acél kábelzár,gyári szerelékeivel
12987.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vintage kütyű Űrhjó alakú mikrofon/hangszoró? Kapcsolóval és csatlakozó levágott kábelvéggel, fém testtel 9 cm
12988.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Régi távcső, Erdélyi felirattal, belső lencséje sérült, kopással, karton tokjában, h: 33,5 cm
12989.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Vintage masszirozó gép 6db-os masszirozó fejes kétoldalú szovjet masszirozó gép eredeti kopott dobozában,127/220V,mükődik,garancia nincs  24x15cm
12990.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Antik faláda. Fém veretekkel, korrózióval, tetején befoglalt üveglap díszítéssel, 25x13x18 cm
12991.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Antik palatábla, eredeti szivacsával. Jó állapotban, 19x27 cm
12992.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Turán precíziós készlet, kissé sérült tartójában, 12x28 cm
12993.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Török asztaldísz. Bronz, 11x7x9 cm
12994.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Historizáló talpas kínáló, d: 21 cm, m: 5,5 cm
12995.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Antik ezüstözött kínáló. Kis kopással, d: 22 cm
12996.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ezüstözött alpakka hatszemélyes kávés szett, üveg betétekkel, tálcán, kopással, 34x25 cm
12997.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft