10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
La Vie Du Pape Clement XIV, Ganganelli. Nouvelle édition. Paris, 1776., Chez la Veuve Desaint, 1 t.+X+2+452 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.