Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 28

19688.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19689.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19690.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Heinz Neukirchen: Seemacht im Spiegel der Geschichte  Gondrom, 1984. Kiadói kartonált papírkötésben, apró sérüléssel 448p.
19691.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19692.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19693.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
3 db Tolnai-kiadású II. világháborús füzet: Julier Ferenc: Tűzben az ellenség ellen.; Nyiry László: Világháború 1940-ben.; Hadigépek ezrei Anglia ellen. Bp., [1940-1941], Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
19694.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16
Kriegsgefangene 1914/18. Auf Grund der Kriegsaften bearbeitet beim Oberkommando der Wehrmacht. Reichseigentum. Berlin, 1939, Reichsdruckerei-ny., 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, fakó borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19695.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2003, Paktum. Kiadói papírkötés.
19696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db haditechnikai témájú füzet. Közte 3 db kötet a haditechnika fiataloknak sorozatból. Bp., 1975-1980., Zrínyi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal.
19697.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19698.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19699.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft