Könyvek: Jog

Tételek száma: 34

A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 99.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi XIX. t.-c. életbeléptetéséről. Az 1928. évi XIX. törvénycikk az állategészségügyről. A m. kir. földmívelésügyi miniszter 1932. évi 100.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi törvénycikk végrehajtása tárgyában. H.n., [1932], ny.n., 420 p. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
19312.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19313.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
19314.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bedő Mór: Telekkönyv. Bp., 1913. Stampfel. Kiadói papírborítóval 74 + (1) p.
19316.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben.
19317.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Károlyi István: Specimen tentaminis ex jure publico universali, gentium naturali et jure publico particulari regni Hungariae. Pest, 1816, Trattner. Papírkötésben, jó állapotban.
19318.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Közjog és közigazgatás. Grill-féle döntvénytár. X. köt.: 1906. Főszerk.: Vavrik Béla. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Aranyozott gerincű vászonkötésben 540p.
19319.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
László Pál, nagymartoni: A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok magyarázata. A hivatalos összeállítás szakaszai- és tételeihez. Bp., 1900, Grill Károly (Márkus Samu-ny.), 708 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi és tulajdonosi bélyegzőkkel (Zrumetzky Béla szolnoki kir. közjegyző, valamint fia, Zrumetzky Viktor (1880-1925), Szolnok polgármesterének névbélyegzőjével).
19320.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db törvénygyűjtemény: Az 1928. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., XXIII+(1)+998 p. + Az 1932. évi törvények gyűjteménye. Bp., 1932, Athenaeum-ny., XI+(1)+259 p. Korabeli félvászon-kötésben, koszos, viseltes állapotban.
19321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Erdészeti rendeletek tára. I. köt. Kiadja: A M. Kir. Földmivelésügyi Miniszter. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, 291+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.
19323.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft