Festmények és grafikák

Tételek száma: 752

Gál Vera (-): Anya és gyermeke, 1994.Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13×21,5 cm
10229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Győry Miklós (1905-1995): Halászatanya, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 21x31 cm
10230.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Győrfi András (1964-): A várvédő (cím nélkül), 2011. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x16 cm
10231.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Győrfi András (1964-): Ripacsok, 2000. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x40,5 cm
10232.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1960-as évek. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 23x15,5 cm
10233.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

10234.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Gross Arnold (1929-2015): Ablakban. Ofszet nyomat, papír, jelzett. 16x37 cm Üvegezett keretben
10235.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10237.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10238.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 30x30 cm.
10239.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Galla Endre (1897-1971): Csendélet. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 44×40 cm
10240.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft