Plakát

Tételek száma: 71

1921 Felszabadított területek népeihez. Szigetvár, Mohács visszacsatolása plakát kis sérülésekkel 67x84 cm
18309.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
18310.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie Maman Colibri, lithograph on paper, damaged.
18311.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial The Call of the Savage from 1935, lithograph on paper, damaged.
18312.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
18313.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1956 Die zehn Gebote, Cecil B. DeMille film plakátja, Paramount Pictures, hajtott, szakadásokkal, 84×118 cm
18314.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
18315.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
cca 1930-1940 Piccadilly. Rendezte: Herbert Wilcox. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Anna Neagle és Michael Wilding szereplésével. Mafirt reklám. Bp., Kellner Márkus-ny., feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, 83x27,5 cm
18316.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
1944 Magyar kívánsághangverseny. (Musical. Rendezte: Balogh István). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szeleczky Zita, Jávor Pál, Latabár Kálmán, Bordy Bella és mások szereplésével. Kiadó: Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Rovenszky Pázmány litó-ny. Feltekerve, 84x28,5 cm
18317.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Budapest Sportváros. Plakátterv. Akvarell, karton, jelzés nélkül (Naeter Erzsébet?). 31x22,5 cm
18318.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
18319.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1940 Csepeli MOVE - Csillaghegyi MOVE labdarúgó mérkőzés plakátja 48x32 cm Hajtva jó állapotban
18320.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft