Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 151

~1990-2000. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" bronz kitűző (21mm) T:AU patina
33646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztje, polgári tagozat" zománcozott, részben aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés, a középkereszt 40mm-es nyakszalagjával T:AU NMK.: 733.
33647.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje" kitüntetés szalagsávja miniatűrrel T:AU
33648.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1999. "Tűzoltóság" aranyozott, részben zománcozott fém jelvény (50x38mm) + 2db felvarró fa plakettre ragasztva (186x133mm) (2x) T:AU
33649.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

DN "Bajai Áll. Községi Polgári Fiúiskola" bronz iskolajelvény (57x30mm) T:XF,VF patina, hiányzó tű, a hátoldalán ragasztófolt
33650.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

DN Péter- és Pál apostolt ábrázoló bronz jelvény (~47x37mm) T:XF ferde lemez és tű
33651.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

DN "MGT (Mezőgazdasági termelés /termelőszövetkezet)" műgyantás bronz kitűző (33x31mm) T:XF
33652.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

33653.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

33654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Közepes doboznyi "Szocialista Brigád" kitüntetés miniatűrőkkel, tokokban T:AU
33655.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Osztrák-Magyar Monarchia 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója" aranyozott bronz jubileumi emlékérem szalag nélkül. "FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1848. - FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1908." (29mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy 1908. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign" gilt bronze jubilee commemorative medallion without ribbon (29mm) C:XF edge error
33656.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1928. "Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York (Magyar Zarándoklat - Kossuth-emlékmű)" műanyag kitűző magyar és amerikai trikolor szalagokkal, tokban (56mm) + "A Kossuth-szobor - Leleplezési ünnep részletes programja + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 1928. május 11. XXXIX. évfolyam 26. szám, benne cikk az eseményről T:AU USA 1928. "Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York" plastic badge with hungarian and american tricolor ribbon, in case (56mm) + "Program of the Festivities and Entertainments - Kossuth Monument Unveiling" + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 11th May 1928, 39th Year, 26. In it article about the event C:AU
33657.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft