Militária

Tételek száma: 135

1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:XF ü. NMK 418.
32942.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:XF ü. NMK 418.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.
32943.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, peremén jelzett bronz kitüntetés, fül és mellszalag nélkül T:VF patina NMK 418.
32944.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremén jelzett bronz kitüntetés, fül és mellszalag nélkül T:VF patina NMK 418.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1930-1940. Szebb Jövőt bronz levente sapkajelvény (42x33mm) T:VF a lemez egy része hajlott
32945.

~1930-1940. "Szebb Jövőt" bronz levente sapkajelvény (42x33mm) T:VF a lemez egy része hajlott

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930-1940. Fém levente felvarró (58x39mm) T:AU kis oxidáció
32946.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1935. Magyar Ezüst Érdemkereszt jelzetlen, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF  Hungary 1935. Hungarian Silver Cross of Merit unmarked, silver plated bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 386.
32947.

1935. "Magyar Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1935. "Hungarian Silver Cross of Merit" unmarked, silver plated bronze decoration with ribbon C:XF NMK 386.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés fakó mellszalagon T:XF patina Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration with ribbon C:XF patina NMK 427.
32948.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés fakó mellszalagon T:XF patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon C:XF patina NMK 427.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:XF small edge error NMK 427.
32949.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF small edge error NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:VF NMK 427.
32950.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:VF NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939. Magyar Arany Vitézségi Érem aranyozott bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel. Eredeti kopott, hiányos mellszalagon. Szign.: Berán T:VF több karc és ph. NMK.: 431.
32951.

1939. "Magyar Arany Vitézségi Érem" aranyozott bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel. Eredeti kopott, hiányos mellszalagon. Szign.: Berán T:VF több karc és ph. NMK.: 431.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:XF Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, with BRONZ hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF  NMK 433.
32952.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
1939. Magyar Bronz Érdemkereszt bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1939. Hungarian Bronze Merit Medal bronze decoration, with original ribbon C:XF  NMK 389.
32953.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft