Militária

Tételek száma: 135

1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with original ribbon C:XF,VF NMK 249.
32906.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF,VF NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
32907.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
32908.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1900. Bronz Katonai Érdemérem (Signum Laudis) miniatűrje, fül nélkül (17mm) T:VF
32909.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration without ribbon C:XF NMK 269.
32910.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:XF NMK 269.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1911. I. Felsőmagyarországi-Sztropkó Felsővízköz - melletti királyhadgyakorlatok emlékéül 1911. szeptember 12. - ZUR ERINNERUNG (...) bronz emlékérem magyar és német nyelven (30mm) T:VF fülhiány
32911.

1911. "I. Felsőmagyarországi-Sztropkó Felsővízköz - melletti királyhadgyakorlatok emlékéül 1911. szeptember 12. - ZUR ERINNERUNG (...)" bronz emlékérem magyar és német nyelven (30mm) T:VF fülhiány

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914-1918. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett G.A.S. gyártói jelzéssel. A VIRIBUS UNITIS szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon hallmarked Ag decoration with original ribbon and thin ribbon, also on suspension ring with G.A.S. makers mark. The part containing the text VIRIBUS UNITIS rotated by 60 degrees C:AU NMK 223.
32912.

1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett "G.A.S." gyártói jelzéssel. A "VIRIBUS UNITIS" szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. "Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon" hallmarked Ag decoration with original ribbon and thin ribbon, also on suspension ring with "G.A.S." makers mark. The part containing the text "VIRIBUS UNITIS" rotated by 60 degrees C:AU NMK 223.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
~1914-1918. Világháborús propaganda jelvény, zománcozott német, osztrák és magyar zászlókkal, hátoldalon KRIEGSHILSF BUREAU - GES. GESCH. jelzéssel (19x24mm) T:AU
32913.

~1914-1918. Világháborús propaganda jelvény, zománcozott német, osztrák és magyar zászlókkal, hátoldalon "KRIEGSHILSF BUREAU - GES. GESCH." jelzéssel (19x24mm) T:AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
~1914-1918. A kétoldalt angyalok tartotta Magyar Szent Koronát áhítattal figyelő katonákat és civileket ábrázoló hadifém patrióta plakett márvány tömbön (plakett 65x40mm, márvány 128x71x29-57mm) T:AU kis oxidáció
32914.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:VF patina, ph. / Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF patina, edge error NMK 133.
32915.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:VF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF patina, edge error NMK 133.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
11
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina, ph. / Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, edge error NMK 133.
32916.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, edge error NMK 133.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina NMK 137.
32917.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina NMK 137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft