Militária

Tételek száma: 135

1814. Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt) brozn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF  Habsburg Monarchy 1814. Small Metal Army Cross (Cannon Cross) bronze decoration without ribbon C:XF  NMK 76.
32894.

1814. "Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt)" brozn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Habsburg Monarchy 1814. "Small Metal Army Cross (Cannon Cross)" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 76.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem harmadszori adományozás peremén jelzett Ag kitüntetés, az ismétlőpánton Zimbler gyártói jelzés. Szign.:Leisek T:XF több ph.  Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for third time Ag decoration, hallmarked on the edge, award band with Zimbler makers mark. Sign: Leisek C:XF multiple edge errors NMK 131.
32895.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés, az ismétlőpánton "Zimbler" gyártói jelzés. Szign.:Leisek T:XF több ph. Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for third time" Ag decoration, hallmarked on the edge, award band with "Zimbler" maker's mark. Sign: Leisek C:XF multiple edge errors NMK 131.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalago nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF karcok Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign: Leisek C:XF,VF scratched NMK 129.
32896.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalago nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF karcok Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign: Leisek C:XF,VF scratched NMK 129.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1873. Hadiérem aranyozott bronz kitüntetés (aranyozás lekopott, fül letört) + 1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:F,VG Hungary 1873. War Medal gilt bronze decoration (gilting worn, ear broken) + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon + 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon C:F,VG
32897.

1873. "Hadiérem" aranyozott bronz kitüntetés (aranyozás lekopott, fül letört) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:F,VG Hungary 1873. "War Medal" gilt bronze decoration (gilting worn, ear broken) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon C:F,VG

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1873. Hadiérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1873. War Medal bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 231
32898.

1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1873. "War Medal" bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 231

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU patina, ph /  Austro-Hungarian Monarchy 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated bronze decoration with ribbon C:AU patina, edge error NMK 245.
32899.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU patina, ph / Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU patina, edge error NMK 245.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás, cserélt karika / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis) gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF worn gilding, changed ring NMK 244.
32900.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás, cserélt karika / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF worn gilding, changed ring NMK 244.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis) gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.
32901.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross III class for officers for 25 years service, without ribbon C:XF,VF NMK 147.
32902.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, without ribbon C:XF,VF NMK 147.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés modern mellszalagon T:VF Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with modern ribbon C:VF NMK 249.
32903.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalagon T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with modern ribbon C:VF NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
32904.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:AU patina NMK 249.
32905.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft