Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 229

Arany (Au) buton fülbevaló, brilliáns csiszolású gyémánttal ékítve, jelzett, összkarátszám: 0,6 ct, bruttó: 4,5 g
20000.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Olasz art deco ezüst (Ag) mokkás és teás kiöntő készlet, cukortartóval, tejkiöntővel. Jelzett, fa fogóval. össz br 1009 g
20001.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
20002.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
20003.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
20004.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Ezüst(Ag) nagy méretű gyümölcsös tál, jelzett, d: 26 cm, nettó: 650 g
20005.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
20006.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g
20007.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
20008.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
20009.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
20010.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
Ezüst (Ag) tálca hólyagos peremmel Jelzett, dianás, mesterjegyes 493 g 37x27 g
20011.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft