Tétel

Katalógusszám:

12495.
454. Lezárult gyorsárverés
Órák

Kikiáltási ár:

11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD

Leírás:

Kisméretű, antik Remontoir zsebóra, duplafedeles, díszes ezüstözött tokkal, jelzett, 10 köves szerkezettel. Sérült, nem működik, d: 34 mm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras