Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3030114
12852
454
Flea Market
Art deco bronz szivarkínáló, gyufatartó résszel, jelzett, kopással, 13x14x11 cm 3030673
12853
454
Flea Market
Doboznyi vegyes bolhapiac tétel, közte mérleg, porcelán figurák, plüssök, stb. Vegyes méretben és állapotban. 3030758
12854
454
Flea Market
Antik rezezett fém kávédaráló, porcelánkép berakással, kopással, m: 23 cm 3031059
12855
454
Flea Market
Antik porcelán borsdaráló, fém szerelékkel, kopással, m: 14 cm 3031074
12856
454
Flea Market
3 darab antik kávéházi kiöntő, közte Erzsébet Szálló felirattal, jelzett, kopással, m: 7-10 cm 3031098
12857
454
Flea Market
2 darab antik réz felhúzható óratartó, kopással, d: 9 cm 3031108
12858
454
Flea Market
Antik réz olajmécses, kopással, hiányos, m: 10 cm 3028888
12859
454
Flea Market
Sony 5 db 90 perces magnókazetta, bontatlan 3028977
12860
454
Flea Market
Colorvox képes hanglemez gyűjtemény 11 db különféle népviselet rajzokat ábrázoló lemez, magyar népalokkal Medimpex kiadás, eredeti albumban 3029079
12861
454
Flea Market
Marnitz zenei központ lemeztartó bőr bőrönd 28x30 cm 3028580
12862
454
Flea Market
Iparművész réz doboz, masszív réz, fa betéttel 17x11 cm 3028658
12864
454
Flea Market
Réz mozsár rostfeldolgozó címkével, törő nélkül m : 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft