Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2960651
31013
447
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU 2960641
31014
447
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) DN "Magyar Közgazdasági Társaság / Kiváló tevékenységéért" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:AU 2958117
31015
447
3800
Numizmatika
Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) dísztokban T:AU 2921067
31016
447
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Eötvös Loránd-díj" bronz díjérem, eredeti tokban (66-67mm) T:UNC,AU Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" bronze award medallion in original case. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU 2922316
31017
447
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban, repedt belső tokkal (42,5mm) T:BU 2918399
31018
447
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban, törött belső tokkal (42,5mm) T:BU 2924483
31019
447
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC 2960760
31020
447
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) (2db) T:UNC,AU 2959277
31021
447
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error 2898394
31022
447
7500
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (24,60g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP5 2924975
31023
447
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 2960767
31024
447
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" ezüstözött bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft