Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 220

Palotás József (1947- ) 1985. "II. Országos olvasztár verseny - Dunaújváros 1985" bronz plakett, eredeti tokban (87mm) T:AU
33404.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.
33405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1989. "Bányász Szolgálati Érdemérem ezüst fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF
33406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1990. "Erdészeti szolgálat" rátétes, műgyantás bronz szolgálati jelvény gomblyukas pánton "PV. (Pénzverő)" gyártói jelzéssel T:2
33407.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "1946 1991" felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina NMK 737.
33408.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklóst ábrázoló műgyantás jelvény pillangótűvel, a kormányzó újratemetésének emlékére T:AU
33409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1999. "Tűzoltóság" aranyozott, részben zománcozott fém jelvény (50x38mm) + 2db felvarró fa plakettre ragasztva (186x133mm) (2x) T:AU
33410.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:1- hiányzó tű
33411.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2018. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - A Hazáért érdemkereszt" kitüntetés névre szóló adományozói okirata bársony tokban.
33412.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN Cu cserkész kitűző tű nélkül + festett tölgyleveles Cu jelvény (18x37mm) T:XF
33413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN "Fodor Testnevelő és Vívóintézet" zománcozott "D.R.G.M. 854276" jelzéssel (22mm) T:XF zománchiba
33414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN Kossuth-címeres festett műanyag jelvény + ~2010. Európai uniós és magyar zászlós aranyozott, pillangótűs jelvény T:AU
33415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft