https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 308

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) fülbevalópár kék kövekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 6 g
1
20276.

Ezüst (Ag) fülbevalópár kék kövekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,8 g
1
20277.

Ezüst (Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Ezüst (Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,79 g
1
20278.

Ezüst (Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,79 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) nyaklánc életfás medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,2 g
1
20279.

Ezüst (Ag) nyaklánc életfás medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) legyezős gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 49, bruttó: 3,15 g
1
20280.

Ezüst (Ag) legyezős gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 49, bruttó: 3,15 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) karóra, jelzett, nem jár, 4×5,5 cm, bruttó: 15,6 g
1
20281.

Ezüst (Ag) karóra, jelzett, nem jár, 4×5,5 cm, bruttó: 15,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) tetejű só- és borsszóró, jelzett, m: 4 cm
1
20282.

Ezüst (Ag) tetejű só- és borsszóró, jelzett, m: 4 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,5 g
1
20283.

Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál, holland szélmalom motívummal. Jelzett, kissé kopott, nettó: 7,5 g, h: 8,5 cm
1
20284.

Ezüst (Ag) díszkanál, holland szélmalom motívummal. Jelzett, kissé kopott, nettó: 7,5 g, h: 8,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű türkizszínű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,9 g
1
20285.

Ezüst(Ag) gyűrű türkizszínű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű szervírozó csipesz, jelzéssel, h: 13 cm, bruttó: 12 g
1
20286.

Ezüst (Ag) nyelű szervírozó csipesz, jelzéssel, h: 13 cm, bruttó: 12 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) belga díszkanál, Bruxelles, Hotel de Ville (Brüsszel, városháza) motívummal. Jelzett (835), nettó: 13,9 g, h: 11,5 cm
1
20287.

Ezüst (Ag) belga díszkanál, Bruxelles, Hotel de Ville (Brüsszel, városháza) motívummal. Jelzett (835), nettó: 13,9 g, h: 11,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz