Muzeális borok, italok

Tételek száma: 36

Mini ital gyűjtemény: Tokaji aszú 1964-66, skót, kanadai, amerikai whiskyk, cognacok, Creme de Cassis, likős, stb, hozzá egy Braun likőrös üveg. összesen 172 db ital
13161.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1975 Tokaji aszú, 5 puttonyos, bontatlan palack édes fehérbor, díszdobozban, 0,5 l
13162.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1977 Tokaji Szamorodni, bontatlan palack száraz fehérbor, 0,5 l
13163.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1915 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
13164.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

1904 Tokaji Asszúeszencia. Tokaj kereskedőház Rt, Magyarország, Sátoraljaújhely 2000, Tolcsva tanúsítvánnyal ellátott. Pecsétes díszdobozban, 0,5 l
13165.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

1987 Villányi Muzeális Cabernet Franc, bontatlan palack száraz vörösbor, pincében szakszerűen tárolt,12,1%, foltos címkével, 0,75l.
13166.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1997 Vincze Béla Egri Bikavér. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kis kopásnyomokkal, 12,5%, 0,75 l.
13167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1995 Gere & Weninger Villányi Cabernet Sauvignon & Franc Selection Barrique. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, a címkén kopásnyomokkal, 13%, 0,75 l.
13168.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 4 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
13169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
13170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1983 Tokaji aszú Hollókői István őstermelő Tállya. 3 puttonyos bontatlan palack
13171.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

2014 Royal Tokaji 5 puttonyos aszú, bontatlan palack, 0,5 l
13172.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft