Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 32

Heller György: Fél évszázad a magyar vasút szolgálatában... Vasúthistória Könyvek. Bp., 2001, MÁV. Kiadói papírkötés. Ritka!
18954.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Czére Béla: A magyar vasút képekben. Bp., 1972, MÁV. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötésben
18955.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gyökér István - Kubinszky Mihály: Képek a régi magyar vasutakról és vonatokról. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1991., KÖZDOK. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
18956.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vass Tibor: Az ózdi iparvasút története. Bp., (2001), Közlekedési Minisztérium. Kiadói papírkötés.
18957.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lóki Béla - Makra Zoltán: Hetven éves a szentesi motorgarázs 1928-1998. Bp., 1998., MÁV. Kiadói papírkötés.
18958.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18959.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
18960.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
MÁV menettrendek, 4 db + 2 melléklet: Hivatalos menetrend 2004-2005; Szolgálati menetrendkönyv, 3 kötet: 100a, 30, 20-21; 1-2. sz. Módosítás a 2006/2007. évi menetrendhez (2 füzet). Vegyes állapotban.
18961.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Magyar vasúttörténet. 1846-2000. Főszerk.: Dr. Kovács László. Bp., 2000, MÁV. Szövegközti fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés
18962.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tanulók a vasút vonzásában. - 125 éves a vasúti szakképzés. - Szerk.: Pődör György. Bp.-Szombathely, 2000,MÁV-Savaria Szakközépiskola. Kiadói papírkötés.
18963.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Majdán János - Nagy Jenő: Vasút a Dunától a Dráváig. fejezetek a 125 éves Dombóvár- Zákány vasútvonal történetéből. Bp., 1997, MÁV. Kiadói papírkötés.
18964.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Horváth Ferenc - Kubinszky Mihály - Kiss Zsuzsanna - Vörös Tibor: Az építészet és a magyar vasút. Bp., 1999, MÁV. Kiadói papírkötés.
18965.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft