Könyvek: Történelem

Tételek száma: 145

18263.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18264.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Acsády Ignác: A magyar birodalom története. A kútfők alapján a művelt közönség számára. I-II. kötet. I. kötet: 996-1490. Bp., 1903, Athenaeum. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, aranyozott, festett, félbőr kötésben, a gerinc szép állapotban, a borító kopott, néhány foltos és kijáró lap
18265.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18266.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., 1912. Új irodalom. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal
18267.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Kelemen Móric: A háború és a racionalizálás. (A Magyar Racionalizálási Bizottság 19. sz. kiadványa). Bp., 1940, Magyar Racionalizálási Bizottság, XXVII+75 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé hajlott kötéstáblákkal.
18268.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Was wir vom Weltkrieg nicht wissen. Hrsg. von Jost Walter und Friedrich Felger. Leipzig, 1938, H. Fickentscher Verlag. Zweite Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű és kötése egészvászon-kötés, kopott borítóval, pótolt szennylapokkal.
18270.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Luciano Garibaldi: A háborúk százada. Wolf Blitzer bevezetőjével. Bp.,2002.,Officina 96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18271.

Luciano Garibaldi: A háborúk százada. Wolf Blitzer bevezetőjével. Bp.,2002.,Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Ivor Matanle: A második világháború. Az 50. évforduló emlkére.Viscount Montgomery, Manfred Rommel, John S.D. Eisenhower. Bp., 1995. Etüd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 28x36 cm
18272.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kocsis István: Trianon avagy passiójáték a XX. században. Bp., 2020, Napkút Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18273.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Molnár János: Szigorúan ellenőrzött evangélium I-II. köt. + Dokumentumtár a Szigorúan ellenőrzött evangélium II. kötetéhez. Név- és fedőnévmutató a a Szigorúan Ellenőrzött Evangélium I. és II. kötetéhez. Nagyvárad, 2009-2010., Partium. Kiadói papírkötés.
18274.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft