Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2838022
18902
445
Books: Social sciences
Hun Nándor: Bevezetés a szociális gerontológiába. Az öregedés egészségügyi és társadalmi kérdései. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2939352
18903
445
Books: Social sciences
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 2897519
18904
445
Books: Social sciences
Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Bp., 1884. Franklin. 454 + 386 p. Korabeli, kopott félvászon kötésben 2643542
18905
445
Books: Social sciences
Kiszely Gábor: Az autonóm személyiség. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, néhány kevés oldalon ceruzás jelölésekkel. 2938173
18906
445
Books: Social sciences
Scaligero, Massimo: A Gondolat mint Anti-matéria. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban. 2939347
18907
445
Books: Social sciences
Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2941807
18908
445
Books: Social sciences
Sabján Tibor: A búbos kemence. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2922250
18909
445
Books: Social sciences
Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés. 2922252
18910
445
Books: Social sciences
Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2897045
18911
445
Books: Social sciences
Globális civil társadalom I. Szerk.: Helmut Anheier, Marlies Glasius és Mary Kaldor. Civil szellem sorozat III. Bp., 2004, Typotex. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón és néhány lapon kis sérüléssel. 2937912
18912
445
Books: Social sciences
Magyarország 2030. Jövőkép a magyaroknak. Szerk.: Boros Tamás, Filippov Gábor. Bp., 2020, Osiris - Egyensúly Intézet. Kiadói kartonált papírkötés. 2944483
18913
445
Books: Social sciences
A Társadalmi Muzeum értesítője. II. évf. 1-6. sz. Teljes évfolyam. Bp., 1910., Posner és Fia. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, magánkönyvtári bélyegzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft