Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2928455
11884
444
Antique
Antik Ericsson tárcsázós telefon, jelzéssel, kopással, sérüléssel, m: 22 cm 2928578
11885
444
Antique
2 darab gombos fejes fa sétabot, egyiken repedés, h: 90-94 cm 2928587
11886
444
Antique
Faragott lófejes fa sétabot, hibátlan, h: 100 cm 2928598
11887
444
Antique
Faragott lófejes fa sétabot, jelzéssel, kis kopással, fa anyagában rövid repedéssel, h: 100 cm 2928603
11888
444
Antique
Faragott lófejes fa sétabot, sérüléssel, h: 95 cm 2928605
11889
444
Antique
Faragott férfi alakos fa sétabot, jelzés nélkül, hibátlan, m: 95 cm 2928626
11890
444
Antique
Zsokéfejes sétabot, fa, réz fejjel, kis kopással, h: 91 cm 2929067
11891
444
Antique
Antik puttó figurával díszített bronz gyertyatartó, kis hiánnyal, kopással, m: 41 cm 2928118
11892
444
Antique
Fokos, fanyeles ütő-vágó fejű sárgaréz fokos.XIX. sz. Tompa ütőfej szélesség 4 x 4 cm, vágóél hossz 7 cm. A fokos felülete kis karcolt vonalkákkal díszített. A fejrészre JIL nagybetűs monogramot véstek. 84 cm 2928110
11893
444
Antique
Lovagló pálca ezüst (Ag) szerelékkel. bőr csuklópánttal. A szarvasagancs botvég derékszögben, ezüst körlemezzel csatlakozik a bothoz. 66 cm 2928113
11894
444
14000
Antique
Lovagló pálca ezüst (Ag) szerelékkel.Fa, bőr csuklópánttal. Botvég négyszögletes ezüst védő lemezének alsó része kopott. 59 cm 2928891
11895
444
Antique
Lány, pókhálóval. Domborított réz lemez. Kopott 26x15 cm Fa keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft