F. Antal Elemér (1896-1991): 1925 Tavasz. Rézkarc, papír, kis foltok, ... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/F-Antal-Elemer-1896-1991-1925-Tavasz-Rezkarc-papir-kis-foltok-20x20-cm~II2926897
2926897
10081
444
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,26 EUR , 18,75 USD
Leírás: F. Antal Elemér (1896-1991): 1925 Tavasz. Rézkarc, papír, kis foltok, 20x20 cm
: tg