Porcelán

Tételek száma: 367

Drasche Don Quijote. terv Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
11187.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Hátfázó nő, régi kínai porcelán szobor, húrjai sérültek, a porcelán rész hibátlan. Masszába pecsételt és festésbe karcolt jelzéssel, 22x19x11 cm
11188.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11189.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Kína, Qianlong fedeles porcelán váza, szép állapotban, jelzett, m: 32 cm
11191.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Kína, Qianlong aranyhal tartó edény, szép állapotban, jelzett, m: 25 cm, d: 31 cm
11192.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
11193.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
11194.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Epiag 27 darabos, 6 személyes étkészlet, matricás, virágmintás, közte leveskínáló, szószkínáló, pecsenyés tálak, kínálók, jelzéssel, szép állapotban
11195.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
39 darabos Staffordshire Myotts Country Life angol étkészlet, benne 6 krémleves tányér 6 alátéttel, 8 italos pohár, 8 leveses tányér, 6 nagytányér, 2 köretes tál, 2 pecsenyés tálca, szószkiöntő, jelzéssel, szép állapotban
11196.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi lovasfogat mintás dísztál, aranyozott peremrésszel, kézzel festett jelenettel. Masszába nyomott jelzéssel, hibátlan, d: 35 cm
11197.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11198.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett: Lux Elek, herendi jelzést nem találtam, apró gyáritűzrepedéssel, m: 21 cm.
11199.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft