Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2923364
31684
443
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronz díjérem füllel (41mm) T:AU patina 2846510
31685
443
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP 2846508
31686
443
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP 2853016
31687
443
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP 2853028
31688
443
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP 2853027
31689
443
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP 2848762
31690
443
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronz emlékérem, hátoldalon "TÖMEGSPORT FEJLESZTÉSÉÉRT KNUROVSZKI FERENCNEK" gravírozással (120mm) T:XF 2922067
31691
443
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,93g/0.800/30mm) T:XF 2915207
31692
443
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán "SGA" gyártói jelzéssel (13,32g/0.800/30mm) T:UNC kis patina 2846517
31693
443
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo. 2919189
31694
443
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (34mm) T:AU / Hungary 1907. "M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG" maker's mark on the back. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (34mm) C:AU 2620406
31695
443
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft