Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalagon T:AU
Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon C:AU
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina, viseltes szalag
Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon C:AU patina, worn ribbon
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés kísérőlevéllel és igazolvánnyal, egyik oldalán kifakult mellszalagon T:AU kis ph. / Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with letter and certificate, with ribbon faded on one side C:AU small edge error
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:AU,XF patina, viseltes szalag
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU,XF patina, worn ribbon
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés posztumus mellszalagon! T:AU kis ph.
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, on posthumus ribbon! C:AU small edge error
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF patina, viseltes szalag, kopott aranyozás
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF patina, worn ribbon, worn gilt
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU a peremen kopott aranyozás
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt on the edge
Franciaország ~1871. Frakklánc összeállítás, tűin jelzett Au, öt darab miniatűrrel, közte Becsületrend zománcozott miniatűrje, Francia Akadémiai Pálma Rend Lovagi fokozata, Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata, Az 1870-1871-es háború emlékérme bronz, 0,01 karátos gyémánttal díszített miniatűrje T:vegyes / France ~1871. Miniatures on hallmarked Au white tie accesories chain, with Legion of Honour, Ordre des Palmes académiques Knight, Ordre des Palmes académiques Knight Officer and Commemorative medal of the 1870-1871 War decorated with 0,01 carat diamond C:mixed
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
Jugoszlávia 1951. "Érdemérem a katonai erényért" bronz kitüntetés mellszalagon C:XF
Yugoslavia 1951. "Medal for Military Virtue" bronze decoration with ribbon T:XF