Fritz Mihály (1947-) 2020. "Szabad György - Az Országgyűlés elnöke 1990-1994 / 30 éve szabadon 1990-2020" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:UNC,AU kis ph
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:PP patina, ujjlenyomat
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo.
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem kapszulában (32mm) T:PP fo.
Holló Barnabás (1865-1917) DN Árvízi jelenetet és Wesselényi Miklóst ábrázoló bronz emlékplakett márvány talapzaton (68x50mm, márvány: 74x108mm) T:XF patina, a márvány a sarkoknál sérült