Nagy-Britannia / Wales 1990. 1P Ni-sárgaréz felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC Great Britain / Wales 1990. 1 Pound Ni-brass in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Namíbia 1993. 1D felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC Namibia 1993. 1 Dollar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Nepál 1975. 5p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:XF
Nepal 1975. 5 Paisa in envelope with stamp and cancellation, with German description C:XF
NDK 1984A 20pf, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC GDR 1984A 20 Pfennig in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
NSZK 1958F 2M aranyozott Cu-Ni "Max Planck" érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 GFR 1958F 2 Mark gilt Cu-Ni "Max Planck" in coin letter with stamp with description in German C:XF
Német Szövetségi Köztársaság 1985G 5M Cu-Ni "150 éves a Német Vasút" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:AU patina
Federal Republic Germany 1985G 5 Mark Cu-Ni "150th Anniversary - German Railroad" in coin envelope with stamps and cancellation C:AU patina
Krause KM#163
Nicaragua 1983. 50c acél felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:AU
Nicaragua 1983. 50 Centavos steel in envelope with stamp, with German description C:AU
Nicaragua 1983. 1C Cu-Ni felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (leírás sérült) T:1 kis patina Nicaragua 1983. 1 Cordoba Cu-Ni in envelope with stamp, with German description (description damaged) C:UNC small patina
Niger felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, benne Nyugat Afrikai Államok 1989. 50Fr, német nyelvű leírással T:1 Niger in envelope with stamp and cancellation, in it West African States 1989. 50 Francs with German language description C:UNC
Nigéria 1974. 1k felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Nigeria 1974. 1 Kobo in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Niuafo'ou benne Tonga 1975. 2s Br érme felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC Niuafo'ou with Tonga 1975. 2 Seniti Br coin in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC