Reklám

Tételek száma: 245

Mikado Kaffee kávé számolócédula, apró szakadással
14304.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gottschlig féle brazíliai rum számolócédula, apró sérülésekkel
14305.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Olbrich L. szijgyártó, nyerges, bőröndös és sportcikkek készítője, Bp. VI., Teréz krt 6. számolócédula, kissé foltos, jobb felső sarkában apró sérüléssel
14306.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mi már csak Chic nyakkendőt viselünk, Sebők Gyulától férfi divat különlegességek, Bp., VI., Teréz krt. 48., számolócédula, kissé foltos, apró lapszéli szakadásokkal
14307.

Mi már csak "Chic" nyakkendőt viselünk, Sebők Gyulától férfi divat különlegességek, Bp., VI., Teréz krt. 48., számolócédula, kissé foltos, apró lapszéli szakadásokkal

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Róth divattermei, Bp., VI., Király u. 16. (Dobler-bazár), számolócédula, hajtásnyommal, apró folttal
14308.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kovács János vászon-, divatárú- stb. kereskedő, Bp., VIII., Gólya u. 50., szecessziós ornamentikával díszített számolócédula, hajtásnyommal, egészen apró lapszéli sérüléssel
14309.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Özv. Witriol Józsefné papírkereskedése, Bp., VIII., Rökk Szilárd u. 18., számolócédula
14310.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Havas István műhangszer készítő, Bp., VIII., Üllői út 16/b., számolócédula,
14311.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ilona artézi ásványvíz számolócédula, kissé sérült
14312.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Amerikai Czipőáruház, Bp., VIII., József krt. 59-61., Bodó kávéházzal szemben, számolócédula, sarkaiban apró sérüléssel
14313.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szirtl Károly cipész mester, Bp., VIII., Baross u. 78., számolócédula
14314.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Klein Samu ás Társa, kézimunka előnyomda és himzőüzlete, Bp., VIII., Baross u. 87., számolócédula
14315.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft