Nyomtatványok

Tételek száma: 383

cca 1920-1940 Dr. Ötker Befőzőpor receptfüzet, fekete-fehér illusztrációkkal. Bp., Tolnai-ny., 16 p. Sérült, kissé foltos állapotban.
16817.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
1922, 1948 2 tárca naptár 1975 horoszkópos naptár
16818.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1922 AMB hangverseny műsor, kihajtható, grafikus: Kun, 10,5x8 cm
16819.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1925 10 db Pesti Napló képes műmelléklet július 5., 12., 19., 26., augusztus 2., 9., 15., 23., 30., szeptember 6-i számok, vegyes állapotban
16820.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
16821.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1925-1935 2 db nemesfémipari évkönyv: A magyar nemesfémipar évkönyve 1925. Szerk.: Kiss Lajos. + Nemesfémipari évkönyv 1935. Naptárral, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérülésekkel.
16822.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1927 Budapesti Hírlap XLVIII. évf. 163. sz., 1927. július 21., különleges kiadás: Lord Rothermere, a magyar revíziós törekvések támogatójával kapcsolatos írások, nagyméretű plakát formájában. (Benne Nagy Emil írása, ill. Lord Rothermere Edvard Beneš cseh külügyminiszterhez címzett nyílt levelének szövege). Bp., Budapesti Hírlap-ny., jó állapotban, 94x63 cm
16823.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
1928 Magyarország kormányzója és Horthy Miklósné meghívása a Gödöllői Királyi kastélyba, villásreggelire.
16824.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1928 Házi áldás, irredenta nemzeti imádsággal, Szabad Szó politikai hetilap előfizetőinek küldött ajándék, ofszet nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44,5x29,5 cm
16825.

1928 Házi áldás, irredenta nemzeti imádsággal, "Szabad Szó" politikai hetilap előfizetőinek küldött ajándék, ofszet nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44,5x29,5 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1928-1933 Debreceni Szemle 5 száma. Papírkötések, kettő elvált a borítótól.
16826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1928-1936 Képes Pesti Hírlap 15 db vegyes száma
16827.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1929 A Jászsági Helyi Érdekű Vasút Rt. megnyitó pengő mérlege 1925. január 1-ével és az 1927. évi zárszámadás. Jászapáti, Adria-ny., 6 sztl. lev. Tűzött papírkötés, kissé foltos.
16828.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft